آدرس ایمیل:       کلمه عبور:                ثبت نام
Skip Navigation Links
کتانی پرفکت استپ معمولی
قیمت: 94000 تومان

مارک محصول: پرفکت استپ

با لایه های نرم و مقاوم در برابر ضربه ، که اصلی ترین فرق با کفش های معمولی به شمار میرود. همچنین با کف گرد و با حداکثر جذب شوک و ضربه و تحریک عضلات ساق، باسن، پشت و شکم است.

 

مناسب برای پوشیدن در خانه، در پارک یا خرید و ورزش


بهترین وسیله ورزشی برای سوزاندن کالری

 کفش کتانی

 

کفش مخصوص پیاده روی و تناسب اندام پرفکت استپس در 2 رنگ سفید و مشکیكفش پرفكت استپس : كفشي مدرن كه به طور علمي طراحي شده تا به شما كمك كند كه فقط با پياده روي روي تمام قسمتهاي بدن خود فرم دهيد.

1- طراحي علمي: پرفكت استپس كفشي راحت كه بدون اينكه نيازي به باشگهاي ورزشي باشد به خوب فرم گرفتن بدن كمك ميكند طراحي خاص و منحصر به فرد پرفكت استپس بر گرفته از جديد ترين تكنولوژی روز مي باشد كه با فعال سازي ماهيچه هايي كه تا پيش از ان استفاده چنداني از انها نمي شد از پاشنه  گرفته تا انگشتان موجب حركت پا ميشود و هنگام هر گونه فعاليتي بدن را وادار به سوزاندن كالري بيشتر ميكند .

2- راز پرفكت استپس(تضمين مشتري) طراحي منحصر به فرد پرفكت استپس ولايه هاي مختلف كفي كفش موجب جذب حداكثر ضربه ميشود و در نتيجه هنگام راه رفتن راحتي قابل توجهي را نسبت به كفشهاي ديگر به همراه خواهد داشت.

 

مزايا:

- كاهش وزن- كاهش سايز- سوزاندن كالري - فرم دهي به اندامها بدون نياز به باشگاه ورزشي كمك به صاف وخوش فرم شدن ماهيچه هاي بدن از پشت و شكم گرفته تا پاها زانوها و با سن خواهد شد.

- صاف شدن پشت و كمر و بهبود سلامت عمومي

- هميشه قبل وبعد از شروع پياده روي 2 دقيقه بدن خود را با حركات كششي گرم كنيد توصيه ميشود كه20 تا40 دقيقه در روز از پرفكت استپس استفاده كنيد.

 

 

برخي از امكانات و قابليتها:

  • مزايا: *كاهش وزن *كاهش سايز *سوزاندن كالري *
  • كمك به صاف وخوش فرم شدن پشت و كمر و بهبود سلامت عمومي
  • فرم دهي به اندامها بدون نياز به باشگاه ورزشي
  • راز پرفكت استپس(تضمين مشتري) طراحي منحصر به فرد پرفكت استپس و لايه هاي مختلف كفي
 

ارسال نظر :

نام :

ایمیل :

نظر :

 

     

طراحی و تهیه: فناوری شبکه نگاه نو                                   کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی مشتریها می باشد.